Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi

293 hasta yatağı, 9 ameliyathanesi, 64 yoğun bakım yatağı, 150'den fazla doktoru ve 1.000'e yakın çalışanıyla hizmet veren Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Türkiye'nin yanı sıra, yurt dışından gelen hastalara da uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor. Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100'den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor.

Kanser Hastanesinde Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Kanser Cerrahisi, Genetik, Tamamlayıcı Tıp, Psikoloji, Beslenme ve Diyet gibi kanser tedavisinde ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlar aynı çatı altında toplanıyor ve hastaların teşhis ve tedavileri için Genel Hastaneden de her türlü konsültasyon imkanı sağlanıyor.

Diş Hastanesinde ise; endodontiden en ağır çene cerrahisi girişimlerine kadar, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm alanlarda, hizmetler veriliyor.

JCI akreditasyonuna sahip olan Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, Türkiye'nin en önemli sağlık yatırımlarından biri olmanın yanı sıra, dünya standartlarında bir hastane olarak grubun "Herkes İçin Sağlık" sloganını gururla söylemeye devam ediyor.

Ayrıcalıklı Hizmetler

Medical Park Göztepe Hastane Kompleksimizde yer alan Diş Hastanesi, ağız ve diş sağlığı alanında tüm tedavileri yapabilecek şekilde donatılan üniteleriyle hizmet veriyor. Diş Hastanemizde beyazlatmadan implanta kadar ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm branşlarda tedavi yöntemleri uygulanıyor. Diş Hastanemizde erişkinlere verdiğimiz tüm hizmetleri çocuklarınıza da sunuyoruz. Diş hekimlerimiz ağız ve diş sağılığı hakkında hem ebeveynleri hem de çocukları eğitiyor. Muayene, Teşhis Ve Tedavi Planlaması Oral Diagnoz, diş hekimliğinde ağız hastalıklarının ve ağızda belirti veren sistemik hastalıkların teşhisi ve tedavi planlamasını üstlenmiş ana bilim dalıdır. Birçok sistemik hastalık ağız içinde belirtiler göstermektedir. Ayrıntılı bir ağız ve diş muayenesi sistemik hastalıklar dikkate alınarak yapılmalıdır. Bu yüzden tüm bu belirtilerin ayrıntılı değerlendirilmesi Oral Diagnozun ayrı bir ana bilim dalı olması zorunluluğunu doğurmuştur ve Oral Diagnoz ve Radyoloji bu görevi üstlenmiştir. Endodonti - Kök Kanal Tedavileri Endodonti özellikle kök kanalı tedavilerinin gerçekleştirildiği ana bilim dalıdır. Endodontik tedavi denince genellikle akla kanal tedavisi gelir. Günümüzde kanal tedavisi canlı dişlerde tek seansta, canlılığını yitirmiş dişlerde de genellikle iki seansta yapılmaktadır. Diş pulpasının geri dönüşümü olmaksızın enfekte olmasından sonra yapılması gereken kanal tedavilerinde, enfekte pulpanın çıkarılması, kanal boyunun elektronik aletlerle ölçülmesi, enfekte kök kanalının enfekte artıklardan temizlenmesi, kanalın gelişmiş döner aletlerle ideal biçimde şekillendirilerek genişletilmesi, kanalın sterilizasyonuyla mikroorganizmalardan temizlenmesi ve kanalın doldurulması işlemleri uygulanır. Endodonti - Kök Kanal Tedavileri Endodonti özellikle kök kanalı tedavilerinin gerçekleştirildiği ana bilim dalıdır. Endodontik tedavi denince genellikle akla kanal tedavisi gelir. Günümüzde kanal tedavisi canlı dişlerde tek seansta, canlılığını yitirmiş dişlerde de genellikle iki seansta yapılmaktadır. Diş pulpasının geri dönüşümü olmaksızın enfekte olmasından sonra yapılması gereken kanal tedavilerinde, enfekte pulpanın çıkarılması, kanal boyunun elektronik aletlerle ölçülmesi, enfekte kök kanalının enfekte artıklardan temizlenmesi, kanalın gelişmiş döner aletlerle ideal biçimde şekillendirilerek genişletilmesi, kanalın sterilizasyonuyla mikroorganizmalardan temizlenmesi ve kanalın doldurulması işlemleri uygulanır.

Türkiye’nin ilk özel kanser hastanesi olma özelliği taşıyan ve Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi bünyesinde yer alan Medical Park Göztepe Kanser Hastanesi toplam 7500 m2 kapalı alanda kurulu. Hastanede kanser tanısında kullanılan PET-CT, bilgisayarlı ışın tedavisi planlamada modern tıp teknolojisinin son ürünü olan Lineer Akselatör cihazı gibi ileri tanı ve tedavi üniteleri bulunuyor. Bu donanımların yanı sıra 64 kesitli Bilgisayarlı Tomografi, üst düzey Manyetik Rezonans (MR), Tomogrofi, Digital Mamografi, Digital Rontgen, Ultrason ve Renkli Doppler, Dijital ve Periferik Anjiyo, 4 Boyutlu Ultrason gibi tıp teknolojisinin ileri tanı cihazları hastaların hizmetine sunuluyor. Kemoterapi tedavisi için hastanenin bir katı tahsis edilmiştir. Ünite de 58 hastanın tedavisi aynı anda başarıyla sürdürülebiliyor. Geniş, ferah ve modern mimari yapıya sahip hastane binasında, yatan hastalar için uluslar arası standartlara uygun hazırlanmış modern hasta odalarında tam donanımlı 30 hasta yatağı ile hizmet veriliyor. Hastanede 4 tıbbi Onkolog, 3 Radyasyon Onkoloğu, 1 Dahiliye, 1 Alternatif Tıp Hekimi, 1 Beslenme ve Diyet Uzmanı’ndan oluşan, uzman ve akademisyen hekim kadrosu hastalarına özenle sağlık hizmeti sunuyor. Ayrıca alanında özel eğitim görmüş güler yüzlü sağlık personeli de 7 gün 24 saat hizmete hazır. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 üzeri, Göztepe kavşağında konumlanan hastaneye şehrin her yerinden kolayca ulaşmak mümkün. Ayrıca hastanede özel otomobiller için tahsis edilmiş otopark ve özel görevliler ile vale park hizmeti sunuluyor.Medical Park Göztepe Kanser Hastanesi teknik donanımı, ileri teknoloji cihazları, multidisipliner yaklaşım ve konusunda uzman, deneyimli ekibiyle hastalarına hizmet vermektedir. Kanser Hastanesi hastane kompleksi içerisinde Genel Hastane ile bir arada bulunması sayesinde Onkolojik Birimlere destek veren Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Gastroenteroloji, Üroloji, Nöroloji, Endokrinoloji gibi pek çok branşla aynı çatı altında multidisipliner hizmet sunuyor. Böylece teşhis, tedavi ve takip süreçleri hız kazanarak farklı gereksinimlere aynı çatı altında çözüm üretilebiliyor.

• Yenilenen VIP katı "Hasta Odaklı Yaklaşım" dan esinlenerek dizayn edilmiştir. • Hastanın tedavi sürecine psikolojik katkı sağlayacak fiziksel şartlar düşünülmüştür. • Tüm odalar ferah ve gün ışığı alacak şekilde tasarlanmıştır. • 8.Kat VIP bölümü gelen hasta ve yakınlarını en özel şekilde ağırlamak üzere modern çizgilerle tasarlanmıştır. • Butik otel tarzı anlayışıyla hizmet verilen VIP katında hastaların kendini evde gibi hissetmeleri amaçlanmıştır. • Hastalara en iyi hizmeti vermek adına VIP odalarda her türlü detay düşünülmüştür. • VIP odalarda kalan hastalarımıza refakat eden yakınları için özel bir bölüm ayrılmıştır. • Otelcilik anlayışıyla hizmet veren hastanemizde kişisel bakım eşyaları misafirlerimize Medical Park tarafından temin edilmektedir. • Özel katta ve süit odalarda hasta ve hasta refakatçilerimiz için çoktan seçmeli menülerimiz bulunmaktadır. • Hastalar ve refakat edenler son derece konforlu oturma salonunda dinlenirken, sınırsız internet hizmetinden yararlanabilir.

Medical Park Göztepe e-randevu alın

VM Concept Ayrıcalığı

Hastanemizde bulunan özel VM Concept katımızda özel VM Concept deneyimi...

Hekimlerimiz
Şu anda tüm bölümlerimizdeki hekimlerimizi görmektesiniz. Bir bölümümüze göre filtrelemek için lütfen bölüm seçiniz:
Devamını Göster

Medical Park Göztepe İletişim Bilgileri

Adres
E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
Telefon
0 (216) 468 44 44
Faks
0 (216) 468 45 67
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.
Apple Haritalar Google Haritalar