19 Mayıs Gençliğime Sağlık Programı ile sağlığınızdan emin olun

MEDİCAL PARK KURUMSAL
12888

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun!

Çevre kirliliği, stres, yanlış beslenme alışkanlıkları ve genetik riskler gibi gerek dış kaynaklı faktörler gerekse de yapısal nedenler her yaştan bireyin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor ve farklı hastalıklara neden olabiliyor. Özellikle de genç olarak tanımlanan, 15-30 yaş aralığındaki bireylerin hem anlık sağlık durumları hem de yaşlılık dönemini sağlıklı geçirebilmeleri için düzenli sağlık kontrollerini ihmal etmemesi gerektiriyor. Birçok bilimsel çalışma; dengeli beslenme ve egzersizin yanı sıra, belli aralıklarla yapılan sağlık taramalarının hayat kurtardığına işaret ediyor.

Medical Park’ın sunduğu ve 14 Haziran 2018’e kadar geçerli olacak 19 Mayıs Gençliğime Sağlık Programı ile dahiliye muayenesine paralel olarak gençler için kritik öneme sahip kan değerleri tahlil ediliyor ve çıkan sonuçlar doğrultusunda gerekli yönlendirmeler yapılıyor.

 

19 Mayıs Gençliğime Sağlık Programı

Dahiliye Muayenesi

Tetkikler (ALP, ALT, AST, GGT, Açlık Glukoz, HbA1c, HBs Ag, HDL Kolesterol, Hemogram, İdrar Tetkiki, Total Kolesterol, Kreatinin, LDL Kolesterol, Sedimantasyon, Serbest T3, Serbest T4, Trigliserit, TSH, Üre, Vitamin B12, Tek Yönlü Akciğer Grafisi, EKG)