Acil sağlık durumları için Medical Park Acil Hat devrede

MEDİCAL PARK KURUMSAL
12693

25 yıldır Türkiye’nin sağlık ihtiyaçları için sürekli gelişerek çalışan; yılda 7 milyondan fazla kişiye sağlık hizmeti veren Medical Park, geniş vaka deneyimi ile acil sağlık ihtiyaçlarınız için de hizmet kapsamını genişletiyor.

Acil durumlarda hızlı ve doğru yönlendirme ile sağlık hizmeti almanın hayat kurtardığı bilinciyle Medical Park Acil Hattı oluşturan Medical Park, 444 9 677 numaralı telefondan 7 gün 24 saat boyunca hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet verecek.

Önem taşıyan tıbbi sorunlar karşısında hasta ve yakınları, durum ve bulgular hakkında bilgi ve destek görüp; Medical Park Acil Hat’tın diğer ucunda 7/24 görevli olan uzman sağlık personellerinden doğru müdahale ilgili yönlendirme alabilecek. Böylece saat kaç olursa olsun acil sağlık sorunlarıyla ilgili doğru bilgi ve yönlendirme danışma hattı üzerinden sunulacak.

Gerekli durumlarda hastalar ambulans ile Medical Park şubelerine de ulaştırılacak ya da arayan kişinin durumunun aciliyetine bağlı olarak 112’ye yönlendirme yapılacaktır.