Kalp kontrollerinizi ihmal etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
6972

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN!

Yapısal ve çevresel faktörlerden kaynaklı olmak üzere kalp sağlığını tehdit eden onlarca risk faktörü var. Ancak kalp sağlığının bozulması sadece bu faktörlerle sınırlı değil. Araştırmalar hiçbir risk faktörü taşınmadığı halde her 100 bireyden birinin hayatı boyunca bir kez kalp krizi geçirme riskine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Kalp-damar hastalıkları herhangi bir belirti göstermeden ilerleyip, sağlığı tehdit eden boyuta ulaşabiliyor. Kontrollerini düzenli yaptıranlarda kalp hastalığı riskleri önceden saptanabildiği için hayati tehlike oluşmadan bu hastalıklara yol açabilecek faktörlerin önüne geçilebiliyor. 

Kalbin beslenmesini sağlayan atardamarın fonksiyonlarını mercek altına alan Koroner Arter Paketi, hipertansiyon hastalığı bulgularını ortaya koyan Hipertansiyon Paketi ile kalp kaslarındaki olası sorun ve deformasyonları saptayan Kalp Yetersizliği Paketi’nin sunulduğu hastanelerimiz ve diğer detaylar hakkında 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Koroner arter paketi

  • Kalp Muayenesi
  • Tahliller (Kolesterol Total, Kolesterol HDL, Kolesterol LDL, Trigliserit, SGOT, SGPT, BUN, Kreatinin, Ürik Asit, CRP, Hemogram, Sedimantasyon, Glukoz [Açlık], TSH, EKG, EFOR)

Hipertansiyon paketi

  • Kalp Muayenesi
  • Tahliller (Kolesterol HDL, Kolesterol LDL, Trigliserit, BUN, Kreatinin, Ürik Asit, Hemogram, Sedimantasyon, Glukoz [Açlık], TSH, Mikroalbümin İdrar [Spot], İdrar Tetkiki, Kolesterol Total, EKG)

Kalp yetersizliği programı

  • Kalp Muayenesi
  • Tahliller (Kolesterol HDL, Kolesterol LDL, Trigliserit, SGOT, SGPT, Hemogram, Glukoz [Açlık], CK-MB, Kolesterol Total, EKG, EKO)