Sağlık ve Sigorta Temsilcileri Giresunda bir araya geldi!

Medical Park Ordu
992

Medical Park Ordu Hastanesi ve Giresun Sigorta Acenteleri Derneği (GİSAD) özel sağlık sigortalarındaki  güncel bilgiler ve özel sigortalı hastalara  sunulan ayrıcalıklı sağlık hizmeti hakkında görüşmek üzere Giresun’da bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıya GİSAD üyesi Giresun, Bulancak ve Piraziz bölgelerinin de katılımıyla yaklaşık 30 acente ile Medical Park Ordu Hastanesi yöneticileri ve hekimler katıldı. Sağlık ve sigorta temsilcileri, sağlık sigortalarının önemi ve hastanelerdeki uygulama esasları hakkında karşılıklı bilgi paylaşımı yaptı.  Sigorta bilincinin toplumun her kesimine yayılabilmesi için işbirliği kararı alınan toplantıda, ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortalarının işleyici ve önemi anlatıldı. Sigorta şirketleri ve hastanelerin sağlık çatısı altında mutlaka dayanışma halinde olması gerekliliği vurgulandı.

Toplantının ikinci bölümünde; Medical Park Ordu Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Feyzi Gökosmanoğlu, Obezite ve Metabolik Cerrahisi Op. Dr. Erkan Aksoy ve Beslenme Diyet Uzmanı Dyt. Dilara Demirel konuşma yaparak, kendi branşlarında verilen sağlık hizmetleri hakkında acenteleri bilgilendirdi ve acente temsilcilerinin sorularını cevapladı.

Sigorta Acenteleri Derneği ve Medical Park Ordu Hastanesi sağlık sigorta potansiyelinin artırılması ve özel sigortalı hastalara ayrıcalıklı verilen hizmetlerin devamlılığının sağlanması konusunda birlikte hareket etme kararı alarak toplantı sonlandırıldı.